"Південно-західна залізниця" відсудила у "Київпастрансу" 21,1 млн грн

Господарський суд міста Києва 3 червня зобов'язав комунальне підприємство "Київпастранс" виплатити державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-західна залізниця" 21,1 млн грн, за позовом заступника прокурора міста Києва в інтересах держави.

Господарський суд міста Києва 3 червня зобов'язав комунальне підприємство "Київпастранс" виплатити державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-західна залізниця" 21,1 млн грн, за позовом заступника прокурора міста Києва в інтересах держави. Про це йдеться в судовому рішенні, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень.

"Відповідно до договору, позивач зобов'язався надавати відповідачу послуги залізничної інфраструктури та локомотивних бригад для забезпечення перевезень пасажирів рухомим складом Відповідача ("Південно-західна залізниця") по залізничного кільця Київського транспортного вузла на ділянках Дарниця-Київ-Пасажирський-Дарниця і Дарниця-Київ-Петрівка-Дарниця, а останній оплатити їх вартість... Відповідач ("Київпастранс") не виконав свої зобов'язання в частині сплати грошових, у зв'язку з чим виникла заборгованість", - говориться в рішенні суду.

При цьому, представник "Київпастрансу" позовні вимоги визнав, проте попросив суд відкласти їх виконання на рік, у зв'язку з матеріальним становищем підприємства.

"Враховуючи, що відповідач не надав суду жодних належних доказів неможливості виконання рішення суду, суд відмовив у задоволенні заяви про відстрочку", - йдеться в рішенні.

Таким чином, суд прийняв рішення про стягнення з "Київпастрансу" суми в розмірі 21,08 млн грн, а також 73 тис. грн судового збору.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся