ua en ru

"Я хочу оцінити суддівство. Це свавілля!", - Олег Блохін

Після переможного матчу в Запоріжжі проти місцевого "Металурга" тренер київського "Динамо" Олег Блохін дуже емоційно пройшовся по судді матчу.

Після переможного матчу в Запоріжжі проти місцевого "Металурга" тренер київського "Динамо" Олег Блохін дуже емоційно пройшовся по судді матчу.

"Я б хотів спочатку оцінити суддівство. У мене складається враження, що мені не потрібно тренувати, футболістам не потрібно грати, а президенту - вкладати 50 мільйонів на купівлю гравців. Будемо грати пацанами. Це ж беззаконня! Не знаю, як можна трактувати однакові фоли по-різному! Мені шкода хлопців, які в роздягальні запитували: "Навіщо ми граємо в футбол?". І у мене виникає питання, навіщо я треную? Це ж неможливо! Я розумію, що "Металург" - хороша команда, вони добре зіграли з донецьким "Шахтарем", показували хорошу гру.

Чесно кажучи, сьогодні суддя в кінці намагався придумати гостроту. Будь-який штрафний або кутовий міг призвести до рахунку 2:2. Але якщо взяти гру в цілому, думаю, "Динамо" вже в першому таймі повинно було її закінчити. Тому що у "Металурга" не було моментів. Ми ж свої гольові моменти не довели до кінця, зокрема, виходи один на один, потрапили в штангу... Словом, у нас була беззаперечна перевага. А після того, як пропустили м'яч, почалося щось незрозуміле.

Повторюся, не знаю, як суддівський корпус судить, і що вони роблять. Це особисто моя думка. У нас не буде збірників. Я візьму молодих хлопців, буду їх тренувати і розуміти, що я роблю. "Динамо" бореться за найвищі місця, але з таким суддівством шансів дуже мало. Краще тренувати дітей і розуміти, куди ми йдемо, хоча б буде не так прикро. А зараз мені просто шкода хлопців, свою працю і президента, який вкладає в команду такі гроші".

Нагадаємо, що матч закінчився з рахунком 2:1 на користь киян.