ua en ru

"Укртрансгаз" заявив про готовність збільшити реверс газу зі Словаччини до 40 млн куб. м на добу

"Укртрансгаз" заявив про готовність збільшити реверс газу зі Словаччини до 40 млн куб. м на добу

Компанія "Укртрансгаз" заявила про готовність збільшити реверс газу зі Словаччини до 40 млн куб. м на добу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укртрансгазу".

"Оператор газотранспортної системи України, ПАТ "Укртрансгаз" готовий забезпечити збільшення поставок газу зі Словаччини до 40 млн куб. м щодоби. Починаючи з сьогоднішнього дня до 5 лютого 2015 року оператор словацької газотранспортної системи компанія Eustream проводить процедуру бронювання додаткових потужностей (Open Season) - 8,5 млн куб м в добу. Станом на 21 січня, добове надходження газу з території Словаччини становить 30,7 млн куб. м", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що всього з початку місяця по словацькому газотранспортного коридору в Україну надійшло понад 600 млн куб. м блакитного палива.

У прес-службі підкреслили, що всі оплати за вхід в газотранспортну систему "Укртрансгазу" і розподіл по Україні лежать виключно на українських шипперах, які будуть приймати газ через ГВС Budince, від контрагента на словацькій стороні.

"Додатково інформуємо, що обов'язковою умовою при прийомі-передачі природного газу на кордоні Україна-Словаччина є підписання щомісячного акта прийому-передачі природного газу в одиницях виміру - кубічні метри для надання державній митниці України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше словацька компанія Eustream почала прийом заявок на додаткові поставки газу в Україну.