"Укртрансгаз" почав діагностику прикордонних з РФ ділянок магістральних газопроводів

Вівторок 04 жовтня 2011 14:41

ДК "Укртрансгаз" з жовтня 2011 р. почав діагностику прикордонних з Російською Федерацією ділянок магістральних газопроводів. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Згідно з повідомленням, на сьогоднішній день повністю проведена діагностика прикордонних ділянок магістральних газопроводів "Уренгой-Помари-Ужгород" і "Острогзьк-Шебелинка", а також продовжується проведення діагностики прикордонних ділянок з Росією інших магістральних газопроводів, які проходять через газовимірювальні станції (ГВС) Суджа і Валуйки.
"Укртрансгаз" зазначив, що фахівцями компанії з квітня по жовтень 2011 р. виконано 84% від загального обсягу робіт, проведені роботи по внутрішньотрубної діагностики (ВМД) на 1 тис. 488,2 км магістральних газопроводів і очищенні на 2 тис. 706,6 км магістральних газопроводів.
Нагадаємо, в Україні транзит газу в країни Західної Європи за 8 місяців 2011 р. виріс на 13,76% - до 70 млрд 4,3 млн куб. м.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся