"Укрнафта" виплатить державі дивіденди за три роки в розмірі 1,78 млрд грн

НовиниЕкономіка    10.10.2014 - 20:31
ПАТ "Укрнафта" виплатить державі дивіденди за три роки в розмірі близько 1,78 млрд грн.

ПАТ "Укрнафта" виплатить державі дивіденди за три роки в розмірі близько 1,78 млрд грн. Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 жовтня, на зборах акціонерів, передає прес-служба НАК "Нафтогаз".

"На зборах зареєструвалися представники акціонерів, які володіють більш, ніж 95% відсотків акцій підприємства. Акціонери прийняли рішення про розподіл прибутку Товариства за 2011-2013 р., затвердили строк та порядок виплати дивідендів. Сума прибутку до розподілу становить майже 3,79 млрд грн. Сплаті в державний бюджет України підлягає сума дивідендів НАК "Нафтогаз України" у розмірі 1,89 млрд грн. З них 120 млн грн ПАТ "Укрнафта" перерахувало в 2012 р. Отже, державний бюджет України отримає від Укрнафти приблизно 1,78 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що загальні збори публічного акціонерного товариства "Укрнафта" сьогодні відбулося вперше за три останні роки. Консенсус щодо його проведення було досягнуто в результаті низки спільних нарад між представниками приватних акціонерів товариства і НАК "Нафтогаз України" під головуванням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Останні збори акціонерів товариства проводилися в березні 2011 р.

Також під час зборів було обрано голову та членів наглядової ради ПАТ "Укрнафта". Зокрема, головою наглядової ради обрано голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, державна частка компанії "Нафтогаз України" у статутному капіталі якої становить 50%+1 акція.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк погодив представнику НАК "Нафтогаз України" завдання для голосування на загальних зборах акціонерів ПАТ "Укрнафта".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top