ua en ru

"Укргазвидобування" планує у 2015 р. збільшити видобуток газу на 350-400 тис. куб. м/добу

ПАТ "Укргазвидобування" планує у 2015 р. збільшити видобуток газу на 350-400 тис. куб. м за добу за допомогою проведення гідророзриву пласту (ГРП).

ПАТ "Укргазвидобування" планує у 2015 р. збільшити видобуток газу на 350-400 тис. куб. м за добу за допомогою проведення гідророзриву пласту (ГРП). Про це повідомила прес-служба компанії.

Як повідомив завідувач відділом УкрНДІгаз (філія ПАТ "Укргазвидобування") Олег Богуславець, наступного року на родовищах "Укргазвидобування" заплановано проведення 21 свердловино-операцій з гідророзриву пласту, з них на 3-х свердловинах заплановано проведення поінтервального гідророзриву.

Він також додав, що орієнтовно можна очікувати сумарно додатковий видобуток газу в обсязі не менше 350-400 тис. куб. м за добу.

В цілому ж потенціал "Укргазвидобування" з проведення ГРП наявним спецобладнанням (флотом) становить 30-32 скважино-операції на рік. А потенційний ефект від систематичного проведення ГРП становить не менше 60 млн куб. м. газу і 800-900 т газового конденсату щороку.

Як зазначається, для отримання максимального результату по збільшенню видобутку, компанії необхідно проведення модернізації технологічного спецобладнання (флоту), оновлення програмного забезпечення, стабільне фінансування для придбання хімічних реагентів.

Нагадаємо, 17 вересня 2014 р. ПАТ "Укргазвидобування" відкрила два нових нафтових поклади на родовищі Розумовском.