"Укргазвидобування" відкрив кредитну лінію в банку "Надра" на 144 млн грн

НовиниЕкономіка    31.10.2011 - 11:59

ДК "Укргазвидобування" відкрив кредитну лінію в ПАТ КБ "Надра" на 144 млн грн. Про це повідомляє портал держзакупівель.
Були проведені торги по 7 лотами, 2 з яких скасовано. В результаті за чотирма лотами виграв банк "Надра" (два лоти по 27 млн грн, ще два - по 45 млн грн). Переможцем ще одного лота став "Дочірній банк Ощадбанку Росії" - на 175 млн грн.
ДК "Укргазвидобування" і Chemieanlagenbau Chemnitz GmbH (Німеччина) в середині жовтня підписали договір на будівництво установки ізомеризації легкого бензину вартістю 44,7 млн євро на Шебелинському газопереробному заводі.
Нагадаємо, в серпні постановою правління Національного банку України (НБУ) в банку"Надра" припинена тимчасова адміністрація і повноваження тимчасового адміністратора.
90% акцій банку "Надра" володіє компанія Centragas Holding Дмитра Фірташа. Станом на 1 жовтня 2011 р. активи банку становили 24,566 млрд грн, збільшившись з початку року на 7,2%.
НБУ ввів тимчасову адміністрацію в банк "Надра" в лютому 2009 р. і призначив тимчасовим адміністратором банку Валентину Жуковську. Потім регулятор неодноразово продовжив роботу тимчасової адміністрації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Надра
On Top