"Укравтодор" ще не приступив до зимового утримання доріг

"Укравтодор" ще не приступив до зимового утримання доріг. Про це повідомив генеральний директор "Укравтодору" Євген Прусенко, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Поки що ми зимовим утримання не займалися. Мова йде тільки про заготовку, а заготовка актується тільки після того, як всі матеріали будуть використані для зимового утримання", - заявив Прусенко.

Він також припустив, що для зимового тримання доріг може бути використано не менша сума коштів, ніж в минулому році.
"Що стосується того, скільки коштів, то це буде залежати від зими. Минулорічна зима була складною, і ми витратили майже 800 млн грн. А яка буде зима - від цього багато залежить. Тобто на такому ж рівні", - заявив Прусенко.

Він також додав, що "Укравтодор" вже закупив солі на 15% більше від нормативних потреб і піску на 25% більше.

Водночас "Укравтодор" ще не відремонтував всю необхідну техніку для утримання доріг взимку.

"Поки що не завершено ремонт техніки, тому числі техніки, що задіяна на дорожньо-будівельних роботах. Я думаю, що після завершення цих робіт, будуть проведені необхідні заходи, і завершено ремонт доріг. Таки чином, з матеріальної точки, зору до зими ми готові", - заявив Прусенко.

Він додав, що "Укравтодор" уже уклав з приватними підприємствами угоди щодо залучення у разі необхідності додаткової техніки в зимовий період.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся