"Український вибір" провів пікет біля посольства США

НовиниСуспільство    06.08.2013 - 17:09

У Києві біля посольства США сьогодні пройшов мітинг "Захистимо державні символи України", організований активістами громадського руху "Український вибір". Про це йдеться в повідомленні руху.

Приводом для громадського обурення став факт осквернення і наруги над державним прапором України учасником американської панк-групи Bloodhound Gang під час концерту 30 липня 2013 р. в Києві.

Як зазначив керівник штабу руху Віктор Чорний, присутній на мітингу біля посольства США, метою зібрання стало отримання офіційних вибачень за американських громадян від дипломатичного представництва США. Разом з тим він підкреслив, що за прикладом російської влади, яка миттєво відреагувала на аналогічний інцидент, українська влада повинна негайно і жорстко припиняти подібні випадки.

"Ми вимагаємо притягнути до кримінальної відповідальності учасника американської групи Bloodhound Gang Евіл Джареда Хасселхофф, згідно з чинним законодавством України", - сказав активіст громадського руху Дмитро Перлин.

До активістів "Українського вибору" не вийшов ніхто з представників посольства США. При цьому вже сьогодні вдень за 15 хвилин до початку акції в ЗМІ з посиланням на в.о. прес-аташе посольства США Люка Штеле повідомили про те, що в посольстві США в Україні вважають зухвалим і образливим осквернення музикантами групи Bloodhound Gang національних символів країни.

Зазначимо, що учасник групи Bloodhound Gang проігнорував відразу дві статті Основного Закону України: ст. 68, яка говорить, що ніхто не має права посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей, і ст. 65 про повагу до державних символів країни, чим вчинив злочин, передбачений статтею 338 Кримінального кодексу України. Незнання цих законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top