"Український вибір" звернувся до МВС Києва з проханням почати розслідування за фактом осквернення прапора України

НовиниПолітика    05.08.2013 - 11:51

Громадський рух "Український вибір" звернувся до начальника МВС Києва з проханням почати розслідування за фактом осквернення прапора України. Про це повідомляє прес-служба руху.

"У зв'язку з відомим фактом осквернення і наруги над державним прапором України американської панк-групи Bloodhound Gang під час концерту 30 липня в Києві від імені громадського руху "Український вибір" висловлюємо своє обурення цим огидним вчинком і тим, що з боку офіційних державних органів не було ніякої реакції. Хочемо нагадати, що, відповідно до статті 338 Кримінального кодексу України, такі дії мають всі ознаки складу злочину", - йдеться в повідомленні.

Згідно із заявою, вчинок учасника групи викликав обурення і обурення громадян України. Як і здивування у зв'язку з тим, що офіційні особи, які зобов'язані були розслідувати факт наруги над українським прапором і дати йому оцінку, фактично усунулися від виконання своїх обов'язків.

"Це, безсумнівно, кидає тінь на честь країни і її міжнародну репутацію... Ми звертаємося до всіх офіційних осіб, в компетенції яких знаходиться розслідування цього ганебного факту наруги над нашим державним прапором, з вимогою негайно виконати свій професійний і громадянський обов'язок і захистити зганьблену честь країни", - зазначає "Український вибір".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Київ
On Top