"Україна - Вперед!" подала в суд на "Демократичні ініціативи" і КМІС

Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!" сьогодні, 11 жовтня, подала до Господарського суду м. Києва позовну заяву проти Фонду "Демократичні ініціативи" і ТОВ "Київський міжнародний інститут соціології ЛТД" (КМІС) щодо спростування інформації, оприлюдненої ними по рейтингу партії "Україна - Вперед!". Про це повідомляє прес-служба партії.

Як зазначила представник політичної сили, юрист Олександра Павленко, партія не згодна з оприлюдненим процентом громадян, готових, на думку цих організацій, підтримати партію на виборах.

"Ми просимо суд винести рішення щодо спростування такої інформації. Крім того, нами було подано клопотання про витребування анкет, які, ми сподіваємося, існують в цих організаціях. Ми б хотіли подивитися на ці анкети, спонукати суд до аналізу цих анкет, подивитися, які методики соціологічних досліджень були використані і чи дійсно ці анкети є достовірними", - підкреслила вона.

Читайте також: "Свобода" впевнено проходить до парламенту, - КМІС

Павленко зазначила, у партії є багато підстав вважати, що оприлюднені дані є не тільки недостовірними, але і не відповідає дійсності сам факт проведення дослідження. Тому партія подала клопотання про вжиття відповідних заходів і заборонити Фонду "Демократичні ініціативи" і КМІС публікувати будь-які дані, які вони отримали з приводу партії "Україна - Вперед!".

"Ми вимагаємо здійснити цю заборону, принаймні, до кінця розгляду цієї справи, і вважаємо, що недостовірна інформація не повинна потрапляти в інтернет сайти і передруковуватися іншими ЗМІ, які мають на меті впливати на думку громадськості та погляди виборців", - зазначила юрист.

Також представник партії "Україна - Вперед!" зазначила, що позов є нематеріальним. "Ми не хочемо заробити грошей: позов поданий винятково для спростування неправдивих даних", - підсумувала Павленко.

Зазначимо, згідно сьогоднішнім результатами останнього соцопитування КМІС, партія "Україна - Вперед!" набирає лише 2,3% голосів виборців і не проходить у Верховну Раду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся