ua en ru

"Удар" пропонує розпочати роботу над держбюджетом-2015 та переглянути закон про векселі

"Удар" пропонує розпочати роботу над державним бюджетом на 2015 р. і внести зміни в закон про векселі.

"Удар" пропонує розпочати роботу над державним бюджетом на 2015 р. і внести зміни в закон про векселі. Про це сьогодні заявив заступник голови фракції "Удар" Віктор Пинзеник на засіданні погоджувальної ради депутатських груп і фракцій, передає кореспондент РБК-Україна.

"Відповідно до Бюджетної резолюції, ми вже сьогодні повинні були б почати роботу над проектом закону про державний бюджет на 2015 р.", - заявив Пинзеник.

Він додав, що крім підготовки бюджету на наступний рік, необхідно і далі працювати над оптимізацією і скороченням дефіциту і витрат поточного держбюджету.

"Я не зовсім розумію, як можна готувати бюджет 2015 р. з огляду на збереження істотних ризиків. З такими проблемами ми не маємо права далі існувати. Уряд прописав більш реалістичні витрати, але дірки в бюджеті все одно залишаються. Тому я закликаю уряд подати нові зміни для збалансування бюджету", - заявив Пинзеник.

Крім того, за його словами, "Удар" також буде наполягати на прийнятті у другому читанні закону про скасування утилізаційного збору, а також на внесення змін у закон про векселі.

"Мова йде про зміни, які дозволять банкам використовувати векселі, а уряду - розраховуватися векселями за своїми зобов'язаннями, що суперечить логіці бюджету, який приймається на рік. Нам потрібно привести ці положення у відповідність. Зміни до закону прості, це всього одна норма", - заявив Пинзеник.