"Удар" пояснив відсутність Кличка на акції "Вставай, Україна!" у Миколаєві спілкуванням з європейськими політиками

Лідер партії "Удар" Віталій Кличко був відсутній під час на опозиційної акції "Вставай, Україна" у Миколаєві через те, що спілкувався з європейськими політиками щодо перспективи підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Про це в ефірі "Радіо Ера" заявив заступник голови партії "Удар" Віталій Ковальчук, повідомила прес-служба партії "Удар".

"Наразі дуже принциповим є питання перспективи підписання угоди про асоціацію з ЄС. І дуже багато часу Віталій Кличко приділяє спілкуванню з цього питання з європейськими політиками. Тому не завжди вдається бути одночасно в декількох місцях", - сказав Ковальчук.

Він заявив, що саме з цим і пов'язана відсутність Кличка на акції в Миколаєві.

Ковальчук також зауважив, що в літній період більш ефективними є особисті зустрічі з виборцями, а не проведення масових акцій.

"Треба почути думки людей, їх позицію, щоб відповідно до налаштованості громадян напрацювати майбутні дії опозиційних сил", - сказав заступник лідера "Удару".

Ковальчук нагадав, що наступна велика акція в рамках акції "Вставай, Україно!" планується на День Незалежності 24 серпня. Він зазначив, що представники партії "Удар" беруть активну участь у акції "Вставай, Україно!" і продовжуватимуть це робити і надалі.

Читайте також: У Миколаєві в акції "Вставай, Україно!" беруть участь понад 1 тис. осіб, - МВС

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся