ru ua

"Тур де Франс" завершився перемогою британця Кріса Фрума

У понеділок, яскравим вечірнім етапом з Версаля в Париж на Єлисейських Полях завершилася ювілейна, 100-а гонка "Тур де Франс".

У понеділок, яскравим вечірнім етапом з Версаля в Париж на Єлисейських Полях завершилася ювілейна, 100-а гонка "Тур де Франс".

Російська команда "Катюша" досягла історичного результату, вперше забезпечивши своєму гонщику місце на підсумковому п'єдесталі пошани: капітан команди Хоакім Родрігес після трьох тижнів безкомпромісної боротьби зумів посісти третє призове місце в генеральній класифікації "Великої Петлі". На подіум в Парижі, на тлі знаменитої Тріумфальної Арки Хоакім "Пурито" Родрігес піднявся разом з підсумковим переможцем і володарем жовтої майки "Тур де Франс" британцем Крісом Фрумом з команди "Sky" та срібним призером супербагатоденки, гірським королем і кращим молодим гонщиком "Туру" колумбійцем Найро Кинтаной з команди "Movistar".

За підсумками всієї супербагатоденки Кінтана програв переможцю 5 хвилин і 3 секунди, а Родрігес поступився Фруму 5 хвилин і 47 секунд.

Що стосується результатів фінального, 21-го етапу, то переможцем спринтерської розв'язки став німець Марсель Киттель з "Argos-Shimano". Друге місце виборов ще один німецький гонщик - Андре Грайпель з "Lotto-Belisol", а третім став британець Марк Кавендіш з "Omega Pharma - Quick Step".