ua ru

"Свобода" заявляє про напад міліції на народного депутата в Чернівцях

ВО "Свобода" заявляє про напад міліції на народного депутата Руслана Зелика в Чернівцях. Про це йдеться в повідомленні ВО.

"13 січня 2013 р. в Чернівцях під час зустрічі народного депутата України від ВО "Свобода" Руслана Зелика - уповноваженого націоналістичної партії у Чернівецькій області - з виборцями працівники міліції під керівництвом полковника Столяра вчинили напад на учасників заходу та жорстоко побили людей", - повідомляє "Свобода".

"Усупереч Конституції і нормам закону "Про статус народного депутата України", нападники в погонах брутально перешкоджали народному депутату в здійсненні ним своїх повноважень, не реагували на законні вимоги учасників заходу. Врешті-решт міліціонери зірвали зустріч депутата з виборцями, при цьому постраждало багато чернівчан", - йдеться в повідомленні ВО.

"Свобода" вимагає негайно усунути із займаної посади полковника Столяра й притягнути керівників силовиків до кримінальної відповідальності.

ВО "Свобода" наголошує: "попри рішення Апеляційного суду Чернівецької області про заборону будь-яких акцій протесту під час зустрічі 13 січня 2013 р. в Чернівцях голів дипломатичних відомств України та Росії, ніхто не вправі заборонити народному депутатові України проводити зустріч із виборцями".

Нагадаємо, 12 січня 2013 р. Апеляційний суд Чернівецької області заборонив ВО "Свобода" та кільком іншим опозиційним партіям проводити акції протесту під час зустрічі у Чернівцях голів МЗС України та Росії. У той же час у Чернівецькій міськраді зазначили, що "обмеження судом проведення пікетувань і флешмобу обумовлено забезпеченням належної організації охорони громадського порядку та особливим правовим статусом делегацій".

Читайте також: Апеляційний суд Чернівецької області заборонив опозиції пікетувати зустріч Кожари і Лаврова