"Свобода" затвердила кандидатів по мажоритарних округах і за партійним списком

"Свобода" затвердила кандидатів по мажоритарних округах і за партійним списком, передає кореспондент РБК-Україна.

Варто зазначити, що мажоритарників "Свобода" висувала за погодженням з Об'єднаною опозицією.

Нагадаємо, раніше стала відома перша п'ятірка списку. До неї увійшли Олег Тягнибок, Богдан Бенюк, Андрій Мохник, Ігор Мірошниченко, Олександр Шевченко.

Так, по мажоритарних округах від "Свободи" будуть балотуватися будуть балотуватися 35 осіб:

1. Олександр Болотян - округ № 3 (Крим);

2. Володимир Базилюк - округ № 12 (Вінницька область);

3. Сергій Продан - округ 15 (Вінницька область);

4. Євген Мельник - округ № 19 (Волинська область);

5. Анатолій Галілей - округ № 28 (Дніпропетровська область);

6. Сергій Литвиненко - округ № 37 (Дніпропетровська область);

7. Юрій Караченцев - округ № 38 (Дніпропетровська область);

8. Ігор Славгородський - округ № 53 (Донецька область);

9. Федір Ківін - округ № 67 (Житомирська область);

10. Олег Куцин - округ № 72 (Закарпатська область);

11. Тимур Книш - округ № 77 (Запорізька область);

12. Олександр Сич - округ № 83 (Івано-Франківська область);

13. Манолій Пацюрак - округ № 87 (Івано-Франківська область);

14. Олександр Марченко - округ № 90 (Київська область);

15. Сергій Василюк - округ № 102 (Кіровоградська область);

16. Артем Заїка - округ № 108 (Луганська область);

17. Ірина Фаріон - округ № 116 (Львівська область);

18. Юрій Михальчишин - округ № 118 (Львівська область);

19. Ірина Сех - округ № 119 (Львівська область);

20. Андрій Тягнибок - округ № 125 (Львівська область);

21. Павло Юрлов - округ № 127 (Миколаївська область);

22. Сорока - округ № 137 (Одеська область);

23. Юрій Бублик - округ № 145 (Полтавська область);

24. Олег Особовскій - округ № 152 (Рівненська область);

25. Артем Семініг - округ № 159 (Сумська область);

26. Алексій Кайда - округ № 163 (Тернопільська область);

27. Михайло Головко - округ № 164 (Тернопільська область);

28. Олег Дебелий - округ № 174 (Харківська область);

29. Борис Василенко - округ № 185 (Херсонська область);

30. Ігор Сабій - округ № 189 (Хмельницька область);

31. Степан Спіжавка - округ № 203 (Чернігівська область);

32. Валерій Боровик - округ № 209 (Чернігівська область);

33. Юрій Левченко - округ 223 (м. Київ);

34. Андрій Іллєнко - округ № 215 (м. Київ);

35. Сергій Рудик - округ № 198 (Черкаська область).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся