ru ua

"Сильна Україна" Тігіпка стане єдиною опозиційною партією в новій Раді, - соцопитування

Єдиною опозиційною до влади політичною силою, яка потрапить в новий парламент, буде "Сильна Україна" Сергія Тігіпка. Про це йдеться в дослідженні, проведеному Київським міжнародним інститутом соціології.

Згідно з даними опитування, якби вибори відбулися найближчим часом, голоси тих, хто вже визначився зі своїм вибором, розподілилися б так.
За Блок Петра Порошенка проголосували б 37,1% респондентов.13,1% проголосували б за Радикальну партію Олега Ляшка. 9,7% - за " Громадянську позицію " Анатолія Гриценка. 7,8% громадян проголосували б за Сильну Україну Сергія Тігіпка. 6,4% голосів у партії з умовною назвою "Патріоти України", яку очолять Арсеній Яценюк і Олександр Турчинов. І 6,1% голосів у "Батьківщини" Юлії Тимошенко.
Інші партії, в тому числі КПУ, ВО "Свобода" і Партія регіонів, парламент не проходять.

Порівняно з попереднім опитуванням, проведеним КМІС у липні, рейтинги суттєво зросли у політсили Петра Порошенка (раніше вони складали 6,2%) та у "Сильної України" Сергія Тігіпка (раніше було 5,7% голосів). У Радикальної партії та "Громадянської позиції" рейтинги, навпаки, знизилися.

Методом особистого інтерв'ю соціологи Кміс опитали 2040 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх областей України (за винятком АР Крим та Луганській області) за стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому етапі, репрезентативною для населення України старше 18 років.

У Луганській області з-за військових дій виявилося неможливим проводити опитування. Інтерв'ю, які повинні були проводитися в Луганській області, були проведені в Донецькій області, зазначається в повідомленні.

Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

"Сильна Україна" Тігіпка стане єдиною опозиційною партією в новій Раді, - соцопитування