"Шахтар" і "Чорноморець" вийшли у фінал Кубка України з футболу

Донецький "Шахтар" і Одеський "Чорноморець" вийшли у фінал Кубка України з футболу.

Так, "Шахтар" сьогодні у півфінальному матчі Кубка України в Севастополі обіграв ФК "Севастополь" з рахунком 2:4. За "Шахтар" дублями відзначилися Луїс Адріано і Генріх Мхітарян, за "Севастополь" два м'ячі у ворота суперника забив Сергій Ткачов.

Другий півфінальний матч між одеським "Чорноморцем" і дніпропетровським "Дніпром" завершився в Одесі з рахунком 2:1. На 6-й хвилині гості завдяки голу Матеуса повели в рахунку, проте на 63-й хвилині Пабло Фонтанелло зрівняв рахунок, а на 68-й Леонардо де Матос вивів господарів вперед.

Нагадаємо, фінал Кубка України з футболу 2013 року відбудеться в Харкові 22 травня 2013 р.