"Наш край" закликав не заганяти 1,5 млн українців в борги і скасувати новий порядок отримання субсидій

"Наш край" закликав не заганяти 1,5 млн українців в борги і скасувати новий порядок отримання субсидій
Фото: Олександр Мазурчак (facebook.com/nashkray.org)

На думку Мазурчака, нові правила для отримання субсидій перетворять 1,5 млн одержувачів на нових боржників ЖКГ

Партія "Наш край" закликає уряд скасувати нові соціальні норми споживання комунальних послуг і умови отримання субсидій. Про це заявив співголова уряду Олександр Мазурчак, передає прес-служба політсили.

За його словами, нові правила для отримання субсидій перетворять 1,5 млн одержувачів на нових боржників ЖКГ.

"Без громадського обговорення та економічного обґрунтування уряд вирішив на 20% скоротити кількість отримувачів субсидій. Тепер, за нових правил 1,5 млн українців, які раніше отримували субсидії, стануть новими боржниками ЖКГ. Доходи скорочуються, а чиновники приймають рішення підвищити витрати людей і істотно скорочують всі соціальні нормативи споживання комунальних послуг. Потрібно негайно переглянути оновлені правила для отримання субсидій", - зазначив Мазурчак.

Він зазначив, будь-яким змінам соціальних норм повинні передувати тривалі програми з енергоефективності.

"Перед тим як змінювати соціальні норми, для початку треба зменшити катастрофічну заборгованість за житлово-комунальні послуги. Для цього необхідно істотно розширити державні програми енергоефективності, зокрема "теплі кредити", встановити справедливі тарифи і надавати якісні послуги", - переконаний Мазурчак.

Він закликав владу негайно скасувати нові вимоги для отримання субсидій і "не продовжувати заганяти українців у борги".

"Значне скорочення одержувачів субсидій різко погіршить матеріальне становище українців і призведе до зростання загальної заборгованості за житлово-комунальні послуги. А це загрожує колапсом всієї системи ЖКГ в країні", - підсумував Мазурчак.

Як відомо, постановою № 329 Кабміну від 27 квітня 2018 з 1 травня вводяться нові правила для отримання субсидій і скорочуються соціальні норми споживання комунальних послуг.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся