ua en ru

"Нафтогаз" оголосив конкурс на оцінку родовищ компанії у Єгипті та Криму

"Нафтогаз" оголосив конкурс на оцінку родовищ компанії у Єгипті та Криму Джерело фото:money.investigator.org.ua

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" оголосила конкурс на оцінку родовищ компанії у Єгипті та Криму. Про це йдеться в повідомленні управління зі зв'язків із громадськістю НАК.

Згідно з повідомленням, "Нафтогаз" запрошує компанії, що надають геологічні, геофізичні та пов'язані з ними вишукувальні та консультаційні послуги, до участі у відкритих торгах на закупівлю послуг з незалежної оцінки резервів (запасів/ресурсів) вуглеводнів нафтогазових родовищ і перспективних площ "Нафтогазу України", ПАТ "Укргазвидобування" і філії "Нафтогазу України" в Арабській Республіці Єгипет станом на 31 грудня 2014 р. і ДАТ "Чорноморнафтогаз" і НАК "Нафтогаз України", які розташовані у Криму та акваторії Чорного та Азовського морів, станом на 31 грудня 2013 р.

"Основні завдання, які повинні бути реалізовані: збір, аналіз, систематизація та аудит геолого-геофізичних і геолого-промислових матеріалів по нафтогазових родовищаї і перспективних площах; незалежна оцінка резервів (запасів/ресурсів) вуглеводнів нафтогазових родовищ і перспективних площ; визначення очікуваної чистої приведеної вартості та очікуваних чистих доходів по родовищах і перспективних площах; складання консолідованого звіту з незалежної оцінки резервів (запасів/ресурсів) вуглеводнів нафтогазових родовищ і перспективних площ; аналіз договорів про спільну діяльність на родовищах "Нафтогазу" і "Укргазвидобування" та підготовка відповідних звітів", - сказано в повідомленні.

Очікувана вартість закупівлі становить 35,08 млн грн. Термін надання послуг - протягом 120 календарних днів з дати підписання договору. "Нафтогаз" має намір шляхом проведення відкритих конкурсних торгів визначити підрядника, який зможе надавати якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники мають відповідати таким кваліфікаційним критеріям: наявність обладнання та матеріально-технічної бази, наявність фахівців відповідної кваліфікації, а також досвід виконання проектів з оцінки запасів вуглеводнів для однієї із провідних нафтогазових компаній в обсязі оцінених резервів не менше 1 млрд тонн умовного палива або 700 млн тонн нафтового еквівалента.

Відповідно до технічних вимог проведення закупівлі, незалежна оцінка резервів (запасів/ресурсів) вуглеводнів і визначення економічних показників нафто-, газовидобування, повинні проводитися відповідно до правил і стандартів, встановлених Системою управління ресурсами і запасами вуглеводнів (Petroleum Resource Management System (PRMS). Кінцевий термін подання пропозицій конкурсних торгів - 16 лютого 2015 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" у 2015 р. має намір видобувати у Єгипті за добу 700 тис. куб. м газу і до 950 т нафти.