ru ua

"Нафтогаз" направив доручення про відключення газу "Київенерго" та Харківської ТЕЦ-5 через борги

НАК "Нафтогаз України" направив доручення про відключення газу ВАТ "Київенерго" та ВАТ "Харківська ТЕЦ-5" через борги.

НАК "Нафтогаз України" направив доручення про відключення газу ВАТ "Київенерго" та ВАТ "Харківська ТЕЦ-5" через борги. Про це повідомляє прес-служба НАК.

"НАК "Нафтогаз України" направила доручення про відключення від газопостачання ВАТ "Київенерго" та ВАТ "Харківська ТЕЦ-5" до повного погашення заборгованості за спожитий газ. Сумарна заборгованість цих двох компаній становить 2,6 млрд грн або близько 13% від загальної заборгованості господарюючих суб'єктів перед "Нафтогазом" (19,75 млрд грн)", - йдеться в повідомленні.

У компанії розповіли, що зараз заборгованість "Київенерго" перед "Нафтогазом" становить 1,85 млрд грн. Після отримання попередження про відключення "Київенерго" перерахувало 766 млн грн в рахунок погашення заборгованості. Враховуючи це, "Нафтогаз" тимчасово призупинив процедуру відключення підприємств "Київенерго".

В той же час Харківська ТЕЦ-5 заборгувала близько 700 млн грн. У "Нафтогазі" сподіваються, що після отримання попередження харківська компанія також знайде можливість почати погашення заборгованості.