"Концерн "Стірол" увійшов до складу холдингу Group DF

ВАТ "Концерн "Стірол" увійшло до складу холдингу Group DF. Таким чином, до складу холдингу OSTCHEM Group входитимуть чотири виробники мінеральних добрив азотної групи - ВАТ "Рівнеазот" (Рівне, Україна) ВАТ "Концерн "Стірол" (Горлівка, Україна), ЗАТ "Таджиказот" (Таджикистан) та АТ "Нітроферт" (Естонія), повідомляє телеканал "1+1".

Як зазначають у Group DF, консолідація активів у хімічній галузі дозволить зберегти і згодом зміцнити позиції українських підприємств на зарубіжних ринках карбаміду і аміачної селітри. Нині світовий ринок азотних добрив оцінюється у 102 млн т на рік, при цьому щорічний приріст у 2010-2014 рр. прогнозується на рівні 2-2,5%. Розширення ринку відбувається, в основному, за рахунок виробників Азії та Близького Сходу, внаслідок чого підприємства азотної хімії Європи втрачають свої експортні позиції.
У рамках єдиної керівної структури, що входять до складу холдингу OSTCHEM Group виробники азотних добрив зможуть підвищити конкурентоспроможність своєї продукції. Синергія буде досягнута за рахунок централізації інвестиційної діяльності, стандартизації фінансових операцій і звітності, оптимізації закупівель устаткування і матеріалів, об'єднання ремонтно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт. За попередніми оцінками сума річних інвестицій у хімічні підприємства Групи складатиме понад 100 млн дол.
Включення у структуру Group DF нових хімічних підприємств відповідає світовим тенденціям, вважають у компанії. Зокрема, у Росії і Канаді обговорюється можливість злиття виробників добрив для посилення їх позиції на світовому ринку. Так, російські компанії "Уралкалій" і "Сильвініт" розглядають можливість злиття для підвищення конкурентоспроможності на ринку калійних добрив. Також обговорюється можливість поглинання добувною корпорацією BHP Billiton канадського виробника калійних добрив PotashCorp.

Співвласник концерну "Стірол", народний депутат від Партії регіонів Микола Янковський відмовився коментувати РБК-Україна дану інформацію, уточнивши, що в даний час знаходиться на лікуванні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся