Комунальне підприємство "Київпастранс" на випадок нештатних ситуацій створило резерв автобусів. Про це під час розширеного засідання колегії КМДА сказав генеральний директор КП "Київпастранс" Микола Ламбуцький, повідомляє прес-служба КМДА.
За словами Ламбуцького, профільне підприємство готовить до зими 425 тролейбусів, 240 трамваїв та 410 автобусів. Уже підготовлено 3 поливомийки-піскорозкидачі, 13 снігоочисних трамвайних колій, 9 бульдозерів ДТ, 7 екскаваторів та 10 тракторів з відвалом МТЗ-80. Крім того, для зимового утримання і прибирання закріплених територій загального користування "Київпастранс" заготовив 295 т піску та 45 т солі.
До зими також необхідно відремонтувати 4 км трамвайних колій. Сьогодні уже відремонтовано 3,52 км колій. Тривають роботи із технічного обслуговування електропідігріву та водовідведення стрілочних переводів трамвайних колій, зазанчив Ламбуцький.
У ході підготовки підприємства до експлуатації в осінньо-зимовий період на всіх філіях та відокремлених підрозділах для оптимізації умов праці працівників в виробничих приміщеннях продовжуються роботи із переобладнання систем теплопостачання з централізованих на електрокотли та котли на твердому паливі.