ua en ru

"Київенерго" реконструювало на 34 млн грн дві кабельні лінії в Солом'янському районі столиці

ПАТ "Київенерго" завершило реконструкцію на 34 млн грн двох ліній електропередач 110 кВ ПС "Політехнічна" - ПС "Вокзальна" і ПС "Політехнічна" - ПС "Центр" у Солом‘янському районі столиці. Про це повідомили в прес-службі НАК "Енергетична компанія України".

Як повідомили у компанії, ці лінії пролягають в одній траншеї по вулицях Уманській, Фучика, Тополевій, Стадіонній, Островського, а також на території парку "Супутник". Обидві лінії включені в роботу.

Довжина кожної з реконструйованих ліній становить 3,2 км.

Внаслідок реконструкції пропускна спроможність ліній збільшилася в 1,5-2 рази. Завдяки реконструкції, зазначили в прес-службі, зменшилися ризики виникнення екологічних наслідків, "адже раніше там пролягали оливонаповнені кабельні лінії. Тепер їх замінили на сучасні екологічно безпечні і високонадійні кабелі із шитого поліетилену".

Обидві кабельні лінії були прокладені ще у 1960-х рр. для забезпечення електропостачання споживачів центральних та прилеглих до залізничного вокзалу мікрорайонах.

"Київенерго" займається забезпеченням Києва електричною та тепловою енергією, поєднуючи процеси виробництва, транспортування і збуту енергоресурсів. Чисельність співробітників компанії складає майже 14 тис. осіб. Енергетичні джерела та розгалужена мережа теплопроводів, кабельних, повітряних ліній електропередачі дозволяє енергокомпанії повністю забезпечувати потреби м. Києва в електричній і на 85% в тепловій енергії. "Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької ТЕЦ. 71,82% "Київенерго" належить DTEK Holdings Ltd., що входить в холдинг СКМ бізнесмена Ріната Ахметова. Чистий збиток "Київенерго" у І кварталі 2012 р. зріс у 3,6 рази - до 328 млн 689 тис. грн.