ua en ru

"Київенерго" підключила до опалення 34 об‘єкти соцсфери за їхніми заявками

ПАТ "Київенерго" станом на 30 вересня 2013 р. підключила до централізованого опалення 34 об‘єкти соціальної сфери за їхніми заявками. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

Зокрема, до опалення вже підключено 33 лікувальних заклади, серед яких стаціонари, пологові будинки, поліклініки, та 1 об'єкт соціальної сфери.

Також "Київенерго" з 30 вересня розпочала процес підключення дитячих садочків, дошкільних та навчальних закладів з цілодобовим перебуванням дітей, лікарняних закладів до централізованого опалення.

Процес підключення відбуватиметься цілодобово. Компанія здійснює запуск теплоносія у всіх районах столиці одночасно відповідно до графіка.

Нагадаємо, згідно з розпорядженнями КМДА № 1686 від 26 вересня 2013 р., підключення систем теплопостачання у столиці відбувається в 3 етапи, починаючи з 30 вересня. Перший етап - підключення дитсадків, пологових будинків та лікарень, другий - загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до їхніх заявок, третій - житлових будинків і адміністративних будівель установ та організацій (за заявками їхніх керівників).