"Київенерго" почав опалювання житлових будинків у Києві

ПАТ "Київенерго" почало підключення житлових будинків Києва до системи централізованого опалювання. Процес проходить одночасно у всіх районах згідно із затвердженими районними державними адміністраціями графіками і незалежно від форми власності будинків. Працівники компанії здійснюють підключення в цілодобовому режимі, повідомляє прес-служба "Київенерго".

"10 жовтня, як і планувалося, "Київенерго" почав опалювальний сезон в житловому фонді. В цілому компанія в рамках своєї відповідальності повинна підключити до опалювання 9 тис. 549 житлових будинків. Більшість споживачів отримають тепло протягом трьох днів, останні - до кінця тижня", - завірив генеральний директор "Київенерго" Едуард Соколовський.

Першими тепло отримають ті будинки, чиї балансоутримувачі завчасно і якісно підготувалися до прийому теплоносія. Це означає наявність актів готовності систем теплоспоживання споживачів, які свідчать, що внутрішньобудинкові мережі технологічно готові до отримання тепла, і відсутність боргів за спожиту теплову енергію.

Зараз, станом на 16:00 10 жовтня, вже опалюються 459 дитсадків, 203 учбових установи, 299 лікувальних установ і 8 об'єктів соціально-побутової сфери.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся