ua en ru

"Хамас" заявляє, що домовився про перемир'я з Ізраїлем (доповнення)

Уряд Ізраїлю і керівництво палестинської організації "Хамас" домовилися про припинення вогню. За умовами, які були вироблені за посередництва Єгипту, сторони зобов'язуються припинити бойові дії починаючи з півночі 21 листопада ц.р., передає Reuters з посиланням на представників "Хамас".

"Нам вдалося досягти угоди про перемир'я. Вона буде оголошена в 21:00 (21:00 за київським часом) і набуде чинності опівночі", - заявив представник Хамас Айман Таха.

Читайте також: Ізраїль закликав частину жителів Гази до негайної евакуації

14 листопада 2012 р. Ізраїль приступив до проведення операції "Хмарний стовп" проти бойовиків "Хамас" в секторі Газа. Представники уряду Ізраїлю стверджують, що удари по Газі були нанесені через регулярні ракетні обстріли, здійснювані з її території. Поки операція здійснюється військово-повітряними силами, проте ізраїльська армія вже завершила підготовку до наземного етапу.

За даними медиків, за минулий тиждень жертвами конфлікту з палестинського боку стали як мінімум 115 осіб, ще 800 були поранені. В Ізраїлі загинули три людини. Бойовики "Хамас" випустили по території Ізраїлю не менше 1,27 тис. ракет, більша частина яких була збита ізраїльською системою ПРО "Залізний купол".