ru ua

"Енергоатом" реорганізував "Енергоефективність" в "Атомприлад"

НАЕК "Енергоатом" реорганізував відокремлений підрозділ "Енергоефективність" в ВП "Конструкторське бюро атомного приладобудування та спеціального обладнання" (КБ "Атомприлад").

НАЕК "Енергоатом" реорганізував відокремлений підрозділ "Енергоефективність" в ВП "Конструкторське бюро атомного приладобудування та спеціального обладнання" (КБ "Атомприлад"). Таке рішення прийняло правління НАЕК, передає прес-служба компанії.

Дане рішення було прийнято з метою підвищення конкурентоспроможності компанії на ринку товарів та послуг, організації виробництва імпортозамінного обладнання на виробничих потужностях "Енергоатому" та удосконалення структури управління для забезпечення більш ефективного використання інженерно-конструкторського та інженерно-технічного потенціалу.

Також "Енергоатом" затвердив нову організаційну структуру "Атомприлад".

Нагадаємо, в кінці серпня "Енергоатом" спільно з ВАТ "Турбоатом", ДП завод "Електроважмаш" та ДП "Завод імені В. А. Малишева" домовилися приступити до реалізації програми імпортозаміщення обладнання українських атомних електростанцій.