"Енергоатом" реорганізував "Енергоефективність" в "Атомприлад"

НАЕК "Енергоатом" реорганізував відокремлений підрозділ "Енергоефективність" в ВП "Конструкторське бюро атомного приладобудування та спеціального обладнання" (КБ "Атомприлад").

НАЕК "Енергоатом" реорганізував відокремлений підрозділ "Енергоефективність" в ВП "Конструкторське бюро атомного приладобудування та спеціального обладнання" (КБ "Атомприлад"). Таке рішення прийняло правління НАЕК, передає прес-служба компанії.

Дане рішення було прийнято з метою підвищення конкурентоспроможності компанії на ринку товарів та послуг, організації виробництва імпортозамінного обладнання на виробничих потужностях "Енергоатому" та удосконалення структури управління для забезпечення більш ефективного використання інженерно-конструкторського та інженерно-технічного потенціалу.

Також "Енергоатом" затвердив нову організаційну структуру "Атомприлад".

Нагадаємо, в кінці серпня "Енергоатом" спільно з ВАТ "Турбоатом", ДП завод "Електроважмаш" та ДП "Завод імені В. А. Малишева" домовилися приступити до реалізації програми імпортозаміщення обладнання українських атомних електростанцій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся