"Енергоатом" спростовує інформацію про те, що ніби-то отримав кредит на добудову двох енергоблоків Хмельницької АЕС

НАЕК "Енергоатом" спростовує інформацію про те, що компанія ніби-то отримала кредит на добудову двох енергоблоків Хмельницької АЕС. Про це РБК-Україна заявила голова прес-служби НАЕК Наталія Козлова-Прудка, відповідаючи на питання щодо заяви глави Адміністрації Президента України Сергія Льовочкіна про залучення Україною кредитів на загальну суму 4 млрд дол.

"Ніякого кредиту "Енергоатом" не отримував. Ми звернемося до Адміністрації Президента, щоб вони не поширювали таку інформацію. 9 червня ми підписали договір з "Росатомом", де зазначено, що питання кредитування будуть розглянуті окремо, і буде окрема угода. Поки що її немає",  - сказала Н.Козлова-Прудка.

Нагадаємо, сьогодні деякі ЗМІ повідомили, що С.Льовочкін заявив, що Україна отримала від російського банку кредити по 2 млрд дол., один з яких було ніби-то надано на добудову двох блоків Хмельницької АЕС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся