ru ua

"ДТЕК Запорізька ТЕС" почала реконструкцію енергоблоку №3 вартістю 483 млн грн

"ДТЕК Запорізька ТЕС" вивела в реконструкцію енергоблок №3. Загальна вартість робіт складе 483 млн грн, повідомляє прес-служба ДТЕК.

"Масштабне оновлення обладнання за рахунок впровадження сучасних технологій виробництва дозволить продовжити термін експлуатації блоку на 15-20 років і зменшити викиди твердих часток в атмосферу в 8 разів", - відзначають в компанії.

У ході реконструкції на енергоблоці №3 буде модернізовано генератор, котло- і турбоагрегат, живильний насос котла, встановлені нові електрофільтри, сучасна автоматизована система управління.

Очікується, що в листопаді 2014 р., по закінченню реконструкції встановлена потужність енергоблоку №3 підвищиться з 300 до 325 МВт, питома витрата палива скоротиться на 7%, обсяги викидів пилу в атмосферу зменшаться на 87%.

ДТЕК - приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова. ДТЕК є ключовим гравцем на ринку генерації електроенергії України. Виробничі енергогенеруючі потужності представлені ТОВ "Східенерго", ВАТ "Дніпроенерго", ВАТ "Київенерго" і ВАТ "Західенерго". Вся вироблена електроенергія в повному обсязі поставляється на оптовий ринок електроенергії України. Загальна встановлена потужність "Східенерго", "Дніпроенерго", "Київенерго" і "Західенерго" становить 18,2 ГВт.