Донецька залізниця має намір підвищити проїзд у приміському сполученні на 10% з 16 вересня

Державне підприємство "Донецька залізниця" має намір підвищити вартість проїзду у приміських поїздах на 10% з 16 вересня у зв'язку з великою збитковістю приміського напряму.

Про це повідомляє прес-служба ДП "Донецька залізниця".

Згідно повідомленню, за 8 місяців 2010 р. "Донецькою залізницею" в приміському сполученні перевезено 33,3 млн осіб, з них 29,2 млн (87 %) - пасажири пільгових категорій.

За цей період збитки від приміських пасажирських перевезень склали 239,4 млн грн, що більше на 22,1 млн грн, ніж за аналогічний період минулого року. Покриття витрат доходами становило лише 6,1 %.

Підвищення погоджене з Донецькою та Луганською обласними адміністраціями й поширюється лише на відстань до 60 км. Якщо поїздка перевищує 60 км вартість квитка залишається незмінною.

Зокрема, після підвищення вартість проїзду до 5 км становитиме 3,5 грн, до 10 км - 3,99 грн, до 20 км - 4,5 грн.

Донецька залізниця надає пільги на проїзд у приміському сполученні 25 категоріям пасажирів згідно з чинним законодавством України. Наприклад, для учасників ВВВ, пенсіонерів проїзд безкоштовний, для студентів денної форми навчання - 50%, для дітей віком 6-14 років - 75% від повної вартості квитка.

Останнє підвищення тарифів у приміському сполученні було 21 липня 2009 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся