"Чорноморнафтогаз" в 2011 р. направить 790 млн грн на Одеське родовище і Архангельський газовий промисел

ДАТ "Чорноморнафтогаз" в 2011 р. направить 790 млн грн на розробку і дооблаштування Одеського родовища і Архангельського газового промислу. Про це повідомляє прес-служба "Чорноморнафтогазу".
Так, за підтримкою Мінпаливенерго України та НАК "Нафтогаз Україна" "Чорноморнафтогаз" відкрив кредитну лінію в розмірі 600 млн грн. Кошти призначені для освоєння першої черги Одеського родовища. Вирішено також питання про кредит в сумі 190 млн грн, які підуть на дооблаштування існуючого з 1990 р. Архангельського газового промислу в північно-західній частині українського сектора Чорного моря. Роботи на ньому ведуться з весни нинішнього року. Після їх закінчення, в 2011 р., видобуток газу тут зросте на 70 млн куб. м. на рік.
За словами глави компанії Валерія Ясюка, "Нафтогаз" винайшов можливість укладення довгострокового контракту на купівлю у підприємства газу морського видобутку у розмірі 8 млрд куб. м. Залучені таким чином кошти призначені для освоєння нових родовищ, а також оновлення основних виробничих фондів, закупівлю обладнання та трубної продукції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся