ua en ru

"Батьківщина" заявляє, що міліція намагалася затримати голову луганського відділення партії

Міліція намагалася затримати голову луганського відділення "Батьківщини" Ірину Верігіну, яка потягом поверталася з Євромайдану,за перевезення наркотиків у агітаційних листівках.

Міліція намагалася затримати голову луганського відділення "Батьківщини" Ірину Верігіну, яка потягом поверталася з Євромайдану,за перевезення наркотиків у агітаційних листівках. Про це повідомила прес-служба "Батьківщини".

"Як повідомила сама Верігіна, вона поверталась з Києва до Луганська поїздом. У потяг, на відрізку Алчевськ-Луганськ, зайшло троє осіб у міліцейській формі і почали вимагати пройти з ними, оскільки, начебто, за їх інформацією, Верігіна перевозила наркотичні речовини у антивладних листівках", - йдеться в повідомленні.

Проте Верігіна відмовилася прослідувати за міліціонерами без присутності адвокат та преси. Після чого міліціонери таки обшукали речі представниці "Батьківщини".

"Я підозрюю, що це пов'язано з тим, що луганська "Батьківщина" активно розповсюджує революційні листівки по місту. Очевидно, влада побачила в цьому загрозу для свого базового регіону", - заявила вона.