"Батьківщина" готує звернення про невідповідність даних дільничних комісій та ОВК по округу №132 в Миколаївській області. Про це РБК-Україна заявив заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.
"Ми на постійному контакті з округом №132 в Миколаївській області, де сьогодні в 17:40 з'явився "Беркут" з автоматами, після чого глава ОВК закрився в комп'ютерній кімнаті, а через 20-30 хвилин помінялися дані про голосування. Як пам'ятаємо, вчора на сайті ЦВК за результатами обробки 100% бюлетенів, переміг Аркадії Корнацький, однак після маніпуляцій в комп'ютерній кімнаті ці дані на сайті ЦВК помінялися і регіонал Віталій Травянко випередив Корнацького, хоча ще вчора наш кандидат випереджав регіонала на 4 тис. 500 голосів", - сказав Соболєв.
Він підкреслив: "Насправді, на даний момент в ОВК немає і ми будемо вимагати цього офіційного протоколу. Є всі протоколи дільничних комісій з мокрими печатками, які підтверджують перемогу нашого кандидата. Тоді ми відразу ж заявимо в ЦВК про невідповідність протоколу ОВК цим даним, які підтверджують перемогу нашого кандидата і всі вони є в протоколах дільничних комісій з мокрими печатками. Цю ситуацію ми в постійному режимі тримаємо з ОВК №132 в Миколаївській області і так просто не віддамо перемогу нашого кандидата".
Зазначимо, раніше повідомлялося, що представники "Батьківщини" виїхали на округ №132.
Читайте також: У Миколаївській області замість кандидата від "Батьківщини" назвали переможцем регіонала