"Айдар" може стати спецпідрозділом ЗС України, - Гелетей

П'ятниця 08 серпня 2014 08:32
Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей вирішив на базі добровольчого батальйону "Айдар" створити регулярний підрозділ Збройних Сил України.

Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей вирішив на базі добровольчого батальйону "Айдар" створити регулярний підрозділ Збройних Сил України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

Гелетей під час робочої поїздки по місцях дислокації підрозділів ЗС України вчора, 7 серпня, зустрівся з особовим складом батальйону "Айдар". У результаті міністр прийняв рішення про інтенсивніше застосуванні батальйону при виконанні бойових завдань в рамках АТО. 

"Для цього підрозділу буде надано додаткове озброєння, зокрема військова техніка, а також військові інструктори. Особовий склад пройде переатестацію, у результаті якої будуть відібрані ті бійці, які відповідають вимогам до військовослужбовців. Це дозволить на базі добровольчого батальйону "Айдар" створити регулярний підрозділ ЗС України, який буде задіяний у проведенні спеціальних операцій у комплексі заходів АТО", - йдеться в повідомленні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся