"Авангард" в 2010 р. збільшив виручку від продажу яєць на 23,8% - до 2,5 млрд грн, - попередні підсумки

Агропромислова компанія "Авангард" в 2010 р., за попередніми підсумками, збільшила виручку від продажу яєць на 23,8% - до 2,5 млрд грн. Про це йдеться в повідомленні компанії, опублікованому на сайті Лондонської фондової біржі.
Виробництво натуральних яєць зросло на 22% - до 4,42 млрд шт., при цьому середня ціна одиниці збільшилася з 56 коп. до 57 коп.
"Середня ціна продажу в 2010 р. була нижчою, ніж очікувалося, в результаті дуже сухого і жаркого літа в Україні, що призвело до зниження попиту на натуральні яйця, що, у свою чергу, призвело до різкого зниження цін в цьому періоді. Однак, попит на натуральні яйця в IV кв. 2010 р., показав хороше зростання в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р.", - говориться в повідомленні компанії.
У 2010 р. компанія експортувала продукцію в Ірак, Казахстан, Сирію, Туреччину, Молдову та Об'єднані Арабські Емірати.
"Авангард" - одна з найбільших агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курячих яєць і яєчних продуктів.
Відзначимо, в травні 2010 р. Avangard розмістила на Лондонській фондовій біржі 1,25 млн акцій, представлених у формі глобальних депозитарних розписок (ГДР), на 187,5 млн дол. Загальний обсяг первинної публічної пропозиції акцій (IPO) компанії після реалізації опціону дорозміщення досяг 1 млн 387,185 тис. акцій або 208 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся