"АрселорМіттал Кривий Ріг" інвестувало 42 млн грн в модернізацію конвертера

Понеділок 08 квітня 2013 17:24

ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" інвестувало 42 млн грн в проведення капітального ремонту конвертера № 6 в конвертерному цеху підприємства. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

"Конвертер №6 забезпечує сталлю відділення безперервної розливки сталі, тому даний конвертер став першим на підприємстві, на якому в результаті капітального ремонту здійснено монтаж машини відсічення шлаку. Дане обладнання дозволяє під час сливу плавки автоматично відсікати шлак, що гарантує покращення якості сталі, що випускається. В цілому, капітальний ремонт конвертера №6 дозволить підвищити надійність роботи агрегату та рівень виробничої безпеки в конвертерному цеху підприємства", - йдеться в повідомленні.

Так, в ході капітального ремонту конвертера № 6 було проведено модернізацію системи електропостачання конвертера, ремонт газоходу із заміною близько 100 тонн труб екранування газоходу, а також повну заміну металоконструкцій газоочистки конвертера.

Компанія ArcelorMittal працює в більш ніж 60 країнах і виробляє десяту частину всієї світової сталі. В Україні ArcelorMittal володіє ВАТ "Арселорміттал Кривий Ріг" (колишня "Криворіжсталь"), що спеціалізується на виробництві сталі, готового прокату, чавуну, агломерату та інших видів металургійної продукції. До 90% продукції комбінат поставляє на експорт.

Читайте також: "АрселорМіттал Кривий Ріг" за 10 міс. 2012 р. збільшив виробництво сталі на 14,7% - до 5,3 млн т

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся