ru ua

Біля Босфору розламався навпіл суховантаж під монгольським прапором

Біля Босфору розламався навпіл суховантаж під монгольським прапором Фото: аварія суховантажу в Чорному морі (denizhaber.com.tr)

Суховантаж Leonardo неодноразово перевозив ільменіт для заводу "Титан" у окупованому Криму

У Чорному морі біля північно-західного узбережжя Туреччини, біля входу в Босфор, в ніч на неділю, 27 серпня, зазнав аварії суховантаж Leonardo під прапором Монголії. Про це повідомило Reuters.

114-метровий суховантаж розколовся навпіл тоді, як ставав на якір біля узбережжя Стамбула Кіліос.

За даними агентства, на судні перебували 11 членів екіпажу, всіх їх врятовано.

Половину корабля відбуксирували на берег, тоді як друга частина досі перебуває у воді.

Водночас, як повідомляє BSNews, суховантаж Leonardo неодноразово перевозив ільменіт для заводу "Титан" у окупованому Криму через керченський порт Камиш-Бурун.

altaltalt

Фото: аварія суховантажу біля Босфору

Судно йшло без вантажу з Ростова-на-Дону в турецький порт Тузла після того, як 8 серпня 2017 доставило черговий вантаж з турецького порту Самсун в порт Камиш-Бурун.

Як зазначає видання, старий 42-річний суховантаж радянської конструкції в 2011 році був проданий "Укррічфлотом" турецькому власнику і з серпня 2015 року є фігурантом сирійського "чорного списку" США.

Нагадаємо, наприкінці липня біля берегів Севастополя в окупованому Криму перекинувся іноземний суховантаж Anda, на борту якого перебувало 9 членів екіпажу.

Today morning, M/V LEONARDO, (Sormovskiy) IMO7529641)2466 Grt. Kilyos, anchorage area, Northern entrance of Istanbul strait.