ru ua

Південна Корея створить принтер для 3D-друку морських кораблів

Південна Корея створить принтер для 3D-друку морських кораблів Фото: Ulsan Metropolitan City (3Ders)

Реалізація розрахованого на п'ять років інноваційного проекту розпочнеться у 2017

Уряд Південної Кореї ухвалив рішення про виділення 20 мільйонів доларів на науково-дослідний проект з метою розробки серійної технології друку на 3D-принтері кораблів і морської техніки. Про це сьогодні повідомляє профільний ресурс 3Ders.

Як зазначається, фінансований національним Міністерством торгівлі, промисловості та енергетики проект розраховано на п'ять років. Його старт, як очікується, заплановано на 2017.


За цей час учені та інженери мають створити реальну базу "одного з найамбітніших і масштабних проектів 3D-друку, які ми коли-небудь бачили", уточнює джерело.

Науково-дослідний інститут і конструкторське бюро розмістять у місті Ульсані (Ulsan Metropolitan City). Це найбільший портовий і промисловий мегаполіс Південної Кореї, де базується низка галузей важкої промисловості, а також підприємства нафтопереробки. Тут знаходяться штаб-квартира і найбільший у світі завод корпорації Hyundai.

Південна Корея створить принтер для 3D-друку морських кораблів

Нагадаємо, раніше Південна Корея звинуватила КНДР у кібератаці на смартфони уряду. За даними південнокорейського розвідувального управління, кібератаки послідували після чотирьох ядерних випробувань у Північній Кореї на початку січня.