ua ru

"Яндекс" засумнівався в популярності Google на просторах Рунета

"Яндекс" засумнівався в популярності Google на просторах Рунета Фото: інтернет-компанія Yandex (ТАСС)

Інтернет-компанія Yandex заявила про порівнюваність аудиторних показників із "Гуглом" за методологією підрахунку TNS

Інтернет-компанія "Яндекс" заявила про порівнюваність аудиторних показників із Google за методологією підрахунку TNS. Про це йдеться в офіційному прес-релізі "Яндекса".

"Місячна аудиторії" Яндекса "і Google практично збігаються - 20 473 (Google) і 20 410 (" Яндекс "). Звіт TNS побудований на вибірковому дослідженні, в такий методології це зіставні цифри. Неправильно говорити, що хтось" обігнав ", став "більше" або "менше", коли мова йде про місячному зрізі. На щоденному зрізі - у "Яндекса" (12299) перевага сильніше Google (10986) ", - йдеться в повідомленні.


Як додали у Yandex, на добової аудиторії "ми бачимо ситуацію, де вплив попередньої установки менше, а Android з передвстановленим додатками Google займає майже три чверті ринку".

Нагадаємо, як стало відомо сьогодні раніше, американський пошуковик Google обійшов "Яндекс" за сукупною місячної аудиторії в Рунеті за статистикою TNS станом на квітень 2016 року.

Як зазначалося, хоча б раз на місяць сайтом Google - його традиційної і мобільною версією, а також додатками для мобільних пристроїв - користуються 20,5 млн чоловік, тоді як у "Яндекса" аналогічний показник трохи менше - 20,4 млн, у Mail. ru - 19,3 млн.