ru ua

"Яндекс" навчився будувати маршрути для пішоходів

"Яндекс" навчився будувати маршрути для пішоходів Фото: новий онлайн-сервіс для українців (прес-служба "Яндекс Україна")

Новий режим картографічного сервісу від Yandex працює в усіх регіонах України, РФ, Білорусі і Казахстану

Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" навчився прокладати пішохідні маршрути — бета-версія пішохідного режиму працює в додатку для iOS/Android та на комп'ютері. Про це РБК-Україна повідомили сьогодні у прес-службі компанії "Яндекс Україна".

Як зазначається, новий інтернет-сервіс допоможе спланувати прогулянку по місту, зорієнтуватися в незнайомому районі чи знайти коротку дорогу. "Наприклад, так можна пройти від Золотих воріт до Контрактової площі у Києві", - йдеться в повідомленні..


Як додали у прес-службі, маршрути для пішоходів будуються з урахуванням дворів, арок, сходів, мостів та інших пішохідних зон.

Зокрема, карти від Yandex показують довжину маршруту і прогнозують, скільки часу може піти на дорогу. При цьому час розраховується виходячи із середньої швидкості пішохода.

В цілому, дані для пішохідної маршрутизації у всіх великих містах України збирали штатні картографи. У Києві їм також допомагали співробітники команди "Яндекс.Довідника": вони ходили містом, перевіряли інформацію про організації та заодно записували те, що може стати в нагоді для побудови пішохідних маршрутів.

"Яндекс" навчився будувати маршрути для пішоходів

Новий режим працює у всіх регіонах України, Росії, Білорусі та Казахстану.

Нагадаємо, "Укравтодор" буде позначати дорожні роботи на "Яндекс.Картах".

Раніше онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" випустив оновлення для мобільних операційних систем iOS и Android.