ua en ru

Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" випустив оновлення для iOS і Android

Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" випустив оновлення для iOS і Android Фото: інтернет-компанія "Яндекс" ("Комерсант")

Про це сьогодні повідомили у прес-службі компанії "Яндекс.Україна"

Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" випустив оновлення для мобільних операційних систем iOS і Android. Про це сьогодні повідомили у прес-службі компанії "Яндекс.Україна".

Тепер адреси і організації можна шукати і зберігати в режимі офлайн — для цього досить завантажити в додатку карти потрібних міст і областей.

"Користувачі вже давно просили нас про можливість додати офлайн-пошук на мобільні Карти. Це дуже зручно при нестабільному з'єднанні або для економії трафіку - наприклад, в поїздці. Така можливість з'явилася завдяки переходу на векторні карти", - сказав керівник мобільних "Яндекс.Карт" Юрій Подорожний.Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" випустив оновлення для iOS і AndroidЯк зазначається, векторні карти набагато компактніше растрових. Якщо раніше для зберігання карти Києва вимагалося 827 МБ, то зараз вона займає всього 47 МБ. Інформація про всіх організаціях і їх адресах тепер зберігається разом з карткою прямо на пристрої - тому для пошуку більше не потрібен Інтернет.

Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" випустив оновлення для iOS і Android"Без Інтернету можна відкрити карту, знайти на неї потрібну адресу або організацію — наприклад, банк або кафе — та зберегти її в обраному. Якщо торкнутися об'єкта, додаток покаже корисну інформацію: розклад роботи музею, телефон аптеки або номери автобусів на зупинці. Підключення до Інтернету потрібно, щоб побудувати маршрут, подивитися пробки, фотографії та відгуки про організації", - йдеться в повідомленні.

Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" випустив оновлення для iOS і AndroidЯк додали у прес-службі, орієнтуватися за новими картами також стало легше. Назви вулиць тепер простіше прочитати, оскільки вони виводяться поверх пробок, а карту можна не тільки повертати, але і змінювати кут її нахилу, якщо провести по екрану двома пальцями.

Нагадаємо, напередодні "Яндекс" запустив голосові повідомлення про ДТП і ремонт доріг в Україні.