ru ua

Xerox випустить принтер для прямого друку на 3D-об'єкти

Xerox випустить принтер для прямого друку на 3D-об'єкти Фото: випущений принтер для прямого друку на 3D-об'єктах (crainsnewyork.com)

Передбачається, що продажі пристрою будуть здійснюватися як серійно, а за індивідуальними замовленнями

Корпорація Xerox оголосила про розробку нового типу принтера для прямого нанесення зображення на тривимірні об'єкти, повідомляє naked-science.ru

Новий принтер отримав назву Xerox Direct to Object Inkjet Printer, він використовує технологію струменевого друку і має габарити торгового апарату.

"У ході роботи тривимірний об'єкт фіксується в знімному кріпленні і потім поміщається на мобільну платформу всередину принтера. Зображення наноситься на об'єкт безпосередньо. Це стало можливим завдяки спеціальним соплам шириною з людську волосину. Конструкція дозволяє точно розпорошувати чорнило на відстані до 6 міліметрів", - зазначає видання.

Пристрій може працювати з об'єктами зі скла, паперу, кераміки, металу та інших матеріалів. Продуктивність принтера оцінюється в 30 одиниць за годину залежно від особливостей об'єкта друку і навичок оператора.

Передбачається, що продажі пристрою будуть здійснюватися як серійно, а за індивідуальними замовленнями. Вартість нового принтера складе 145 тис. доларів.

Нагадаємо, раніше був створений 3D-принтер для друку чотирма матеріалами одночасно.