ua en ru

Вихідні в Києві пройдуть в "Атмосфері Грузії"

Вихідні в Києві пройдуть в "Атмосфері Грузії" Фото: грузинський стіл

Відвідувачі зможуть скуштувати традиційні грузинські страви, послухати пісні і взяти участь у майстер-класах

У Києві на вихідних 13-14 червня пройде фестиваль "Атмосфера Грузії". Про це йдеться на сторінці заходу в Facebook.

Так, організатори обіцяють відвідувачам стати гостями на справжньому грузинському застіллі і спробувати страви грузинської кухні, подивитися грузинське кіно, навчитися танцювати грузинські танці та співати грузинські пісні.

"Україну і Грузію вже давно пов'язує міцна дружба. А події останніх років зробили наші народи по-справжньому рідними. Сьогодні ми хочемо познайомити з цією дивовижною країною тих, хто в ній ще не був, і знову закохати всіх, хто встиг доторкнутися до культури стародавнього держави. Які вони, справжні грузини, таке грузинське застілля, в чому особливість грузинського кінематографа, як відчути душу цього самобутнього народу - про це і розповість наш фестиваль "Атмосфера Грузії", - розповідає організатор Катерина Старунская.

За словами організаторів, на вихідних в Києві відвідувачі фестивалю зможуть спробувати шашлик, хачапурі по-аджарський, чахохбілі, сациві, хінкалі, які приготують грузинські ресторани, представлені в зоні фудкорту. Замовивши страви, гості події не будуть розходитися за окремі столики, а зберуться на велике грузинське застілля з вином і красномовними тостами.

Вихідні в Києві пройдуть в "Атмосфері Грузії"

Фото: афіша фестивалю

Крім того, на фестивалі пройдуть виступи та майстер-класи грузинських колективів. Відвідувачі зможуть навчитися танцювати картули, Шалаху і, звичайно ж, лезгинку. На вихідні в Києві можна буде відчути атмосферу гірської країни ще й завдяки традиційним грузинським пісням, які будуть звучати як в записі, так і наживо.

Вихідні в Києві пройдуть в "Атмосфері Грузії"

Фото: грузинські танцюристи

Особливу увагу на фестивалі буде приділено дітям. Для них організатори готують різноманітні майстер-класи, розваги на батутах та інших атракціонах.

Фестиваль «Атмосфера Грузії» пройде в галерейному просторі «Атмосфера» на Столичному шосе, 103. Вхід - безкоштовний.