"Воля" придбала групу компаній в Мелітополі

НовиниТелеком & IT    07.10.2016 - 21:05
Фото: офіс компанії "Воля"
Фото: офіс компанії "Воля"

"Воля" зможе обслуговувати близько 22 тис. абонентів в Мелітополі

Телекомунікаційна компанія "Воля" придбала групу компаній, що працюють на телекомунікаційному ринку міста Мелітополя під брендами "ТВ-Понт" і Viva.net. Про це РБК-Україна повідомив генеральний директор "Волі" Джордж Жембери.

За його словами, під брендами "ТВ-Понт" і Viva.net працюють три юридичних особи - ТОВ "ТВ-Понт", ТОВ "Виванет" і ТОВ "Альянс-Тревел". Вони обслуговують близько 22 тис. абонентів кабельного телебачення та інтернету. Інші подробиці, включаючи суму угоди, поки не розкриваються.

Як розповів РБК-Україна партнер консалтингової компанії E&C Анатолій Фроленков, сума угоди залежить від співвідношення абонентів кабельного телебачення та інтернету. Але ці дані оператор поки не розголошує. За словами Фроленкова, середній дохід від одного абонента кабельного ТБ в Україні зазвичай в 2,5-3 рази нижче, ніж середній дохід від інтернет-абонента. Відповідно, купівля інтернет-провайдера обходиться дорожче, ніж покупка оператора кабельного ТБ.

З початку 2016 року "Воля", за даними самої компанії, направила на розвиток близько 500 млн гривень. З них близько 26 млн гривень оператор інвестував у відкриття call-центру на 300 робочих місць в Хмельницькому та закупівлю обладнання для обробки абонентських звернень. Інші інвестиції припали на закупівлю контенту, будівництво своєї мережі і купівлю регіональних операторів.

Нагадаємо, минулого тижня президент "Волі" Сергій Бойко заявив, що залишає посаду після 15 років роботи в компанії.

On Top