Vodafone покращить якість зв'язку на Закарпатті до кінця липня

НовиниТелеком & IT    20.07.2016 - 10:57
Фото: мобільний оператор "Водафон" (Twitter @Vodafone_UA)
Фото: мобільний оператор "Водафон" (Twitter @Vodafone_UA)

Усе мобільне обладнання буде замінено на нові елементи мережі з підтримкою 3G

Мобільний оператор "Vodafone Україна" приступив до модернізації мережі в Закарпатті. Незабаром жителі більше 30 населених пунктів Закарпатської області зможуть користуватися поліпшеною якістю голосового зв'язку та інтернету, повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, роботи щодо заміни обладнання пройдуть до 29 липня в районних центрах Закарпатської області: Тячеві, Хусті, Іршаві, Перечині, Виноградові, а також в селах Закарпаття:

  1. Свалявський район: с.Драчіно, с.Дусіно, с.Керецкі, с.Стройное, с.Голубине, с.Нелепіно;
  2. Воловецький район: с.Скотарське, с.Нижні Ворота;
  3. Великоберезнянський район: с.Волосянка;
  4. Іршавський район, с. Доробратово, с.Загаття, с.Суха, с.Лісічово, с.Бронька, с.Кушниця, с.Ільніца, с. Великий Раковець;
  5. Виноградівський райо: с. Підвиноградів;
  6. Ужгородський район, с. Кам'яниця, с. Худльово, с.Кібляри, с.Лінци;
  7. Перечинський район: с.Заречово;
  8. Берегівський район :, с.Мужієво, с.Бене, с.Галабор
  9. Мукачівський район, с. Залужжя, с.Медведевци, с.Зубовка

Все обладнання, яке забезпечує мобільний зв'язок в цих закарпатських містах і селах, буде замінено на нові елементи мережі з підтримкою 3G від провідних зарубіжних виробників.

По завершенні модернізації, абоненти Vodafone і "МТС Україна" зможуть користуватися поліпшеною передачею даних і голосу. Надалі оператор зможе запустити послуги третього покоління зв'язку на оновленій мережі.

Роботи по заміні обладнання в Закарпатській ОБЛАСТІ БУДУТЬ в Світле проходити час доби в 29 до Період Липня. Під час перемикання обладнання та налаштування мережі можливі тимчасові труднощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

Сьогодні 3G скористатися послугами в мережі Vodafone можуть більше 42% українців. До кінця року 3G Vodafone зв'язком зможуть користуватися понад 50% жителів України.

Нагадаємо, раніше Vodafone розширив покриття 3G мережі в Чернівецькій області.

On Top