Vodafone розширив покриття 3G-мережі в Чернівецькій області

НовиниТелеком & IT    15.07.2016 - 19:39
Фото: мобільний оператор "Водафон" в Україні (Facebook / VF Ukraine)
Фото: мобільний оператор "Водафон" в Україні (Facebook / VF Ukraine)

Новою послугою зв'язку від "Водафон" зможуть скористатися 350 тисяч жителів Буковини

Мобільний оператор "Vodafone Україна" розширив 3G-покриття в Чернівецькій області - на сьогоднішній день користуватися швидкісним мобільним інтернетом і поліпшеною якістю голосових послуг можуть 350 тисяч мешканців Чернівецької області. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, 15 июля 3G-інтернет з'явився в районному центрі Сторожинець, розташованому біля підніжжя Карпат на річці Сірет на українсько-румунському кордоні.


Це один з найкрасивіших міст області, на його території знаходиться багато парків, в тому числі Сторожинецький дендропарк. На одного жителя міста припадає понад 40 квадратних метрів зелених насаджень.

Половина районних центрів Чернівецької області сьогодні перебуває в зоні 3G-покриття Vodafone: це Кіцмань, Хотин, Заставна, Глибока та Сторожинець. Vodafone також забезпечує найбільш широке покриття в Чернівцях і передмісті. Крім того, зв'язком третього покоління забезпечений міжнародний контрольно-пропускний пункт в с. Тереблече (КПП "Порубне" -Сірет), який знаходиться на території Чернівецької області.

Сьогодні скористатися 3G-послугами в мережі Vodafone можуть більше 42% українців. Компанія продовжує розширювати покриття - в рамках другого етапу розвитку мережі швидкісного мобільного інтернет стає доступним в невеликих містах і селах, а також в стратегічно важливих населених пунктах країни.

До кінця року зв'язком 3G Vodafone зможуть користуватися понад 50% жителів України.

Раніше "Водафон" розробив персональні пропозиції для абонентів усіх тарифів.

On Top