Vodafone розширив покриття 3G-мережі в Чернівецькій області

НовиниТелеком & IT    15.07.2016 - 19:39
Фото: мобільний оператор "Водафон" в Україні (Facebook / VF Ukraine)
Фото: мобільний оператор "Водафон" в Україні (Facebook / VF Ukraine)

Новою послугою зв'язку від "Водафон" зможуть скористатися 350 тисяч жителів Буковини

Мобільний оператор "Vodafone Україна" розширив 3G-покриття в Чернівецькій області - на сьогоднішній день користуватися швидкісним мобільним інтернетом і поліпшеною якістю голосових послуг можуть 350 тисяч мешканців Чернівецької області. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, 15 июля 3G-інтернет з'явився в районному центрі Сторожинець, розташованому біля підніжжя Карпат на річці Сірет на українсько-румунському кордоні.


Це один з найкрасивіших міст області, на його території знаходиться багато парків, в тому числі Сторожинецький дендропарк. На одного жителя міста припадає понад 40 квадратних метрів зелених насаджень.

Половина районних центрів Чернівецької області сьогодні перебуває в зоні 3G-покриття Vodafone: це Кіцмань, Хотин, Заставна, Глибока та Сторожинець. Vodafone також забезпечує найбільш широке покриття в Чернівцях і передмісті. Крім того, зв'язком третього покоління забезпечений міжнародний контрольно-пропускний пункт в с. Тереблече (КПП "Порубне" -Сірет), який знаходиться на території Чернівецької області.

Сьогодні скористатися 3G-послугами в мережі Vodafone можуть більше 42% українців. Компанія продовжує розширювати покриття - в рамках другого етапу розвитку мережі швидкісного мобільного інтернет стає доступним в невеликих містах і селах, а також в стратегічно важливих населених пунктах країни.

До кінця року зв'язком 3G Vodafone зможуть користуватися понад 50% жителів України.

Раніше "Водафон" розробив персональні пропозиції для абонентів усіх тарифів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Vodafone покрив мережею 3G понад 100 міст Київської області Vodafone відкриває нові магазини у п'яти містах України
On Top