Vodafone поліпшить якість зв'язку у Житомирі

НовиниТелеком & IT    20.07.2016 - 17:07
Фото: мобільний оператор "Водафон" в Україні (Facebook /VFUkraine)
Фото: мобільний оператор "Водафон" в Україні (Facebook /VFUkraine)
Технологіями Vodafone зацікавилися юні робототехніки Vodafone покрив мережею 3G понад 100 міст Київської області

Перемикання на нове обладнання оператор "Водафон" завершить до 23 липня

Мобільний оператор "Vodafone Україна" приступив до модернізації мережі в ще одному обласному центрі - місті Житомирі. Як повідомили РБК-Україна у прес-службі компанії, незабаром жителі Житомира зможуть користуватися поліпшеною якістю зв'язку від "Водафона".

Як зазначається, протягом тижня Vodafone замінить обладнання в місті на нові елементи мережі з підтримкою 3G від провідних зарубіжних виробників.


В результаті проведеної модернізації абоненти Vodafone і "МТС Україна" зможуть користуватися поліпшеною передачею даних і голосу. Надалі оператор зможе запустити послуги третього покоління зв'язку на оновленій мережі.

Перемикання на нове обладнання оператор завершить до 23 липня. Заміна обладнання проходитиме в нічний час. При цьому під час перемикання і налаштування мережі можливі тимчасові труднощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

На сьогодні скористатися 3G-послугами в мережі Vodafone Ukraine можуть більше 42% 42% українців. До кінця року зв'язок 3G від компанії "Водафон" стане доступним для понад 50% жителів України.

Як повідомлялося, Vodafone запустить мережу 3G у Закарпатті до кінця липня.

Читайте в розділі

Світовий ринок планшетів скоротиться на 12% в 2016

Роскомнадзор може заблокувати Google в Росії

Ринок інтернет-реклами в Україні зросте на 33% за підсумками року

On Top