ua en ru

Vodafone відкрив перший магазин в Україні

15:10 04.12.2015 Пт
2 мин
До кінця 2016 року планується відкрити 22 фірмових магазини і 400 дилерських точок продажів
Vodafone відкрив перший магазин в Україні Фото: перший магазин у Києві (Vodafone.ua)

В центрі Києва за адресою вул. Хрещатик, 15 цієї суботи, 5 грудня 2015 року, відкриється перший магазин британського мобільного оператора Vodafone, повідомили у прес-службі компанії.

"Ми відкриваємо магазин європейського рівня, який змінить уявлення про обслуговування клієнтів. Крім унікальної концепції, що дозволить стати "ближче до клієнта", величезну увагу приділено людям. Ми провели масштабний конкурс і відібрали найкращих співробітників, що відповідають глобальним стандартам обслуговування Vodafone... Наші клієнти отримають такий же рівень сервісу, як клієнти Vodafone в Лондоні, Амстердамі чи Римі", - зазначив директор із продажів та абонентського обслуговування "Vodafone Україна" Геннадій Гайдабура.

В основі концепції магазину Vodafone лежать вісім головних принципів:

1. Відкритий фасад, що забезпечує перегляд з вулиці як на долоні.
2. Індивідуальна увага доброзичливого адміністратора (Greeter) кожному відвідувачу.
3. У новому просторі клієнту буде зручно переміщатися магазином, будь-які послуги і пристрої будуть на відстані витягнутої руки".
4. Безлімітний тест-драйв ТОП-10 флагманських пристроїв.
5. Відвідувачі зможуть протестувати будь-який смартфон або планшет, причому без обмеження за часом.
6. Комфортна зона сервісу та особистий контакт зі співробітником магазину.
7. Зрозумілі інформаційні стенди та матеріали.
8. Ергономічний конструктор-дизайн магазина дозволяє відтворити унікальний інтер'єр Vodafone в будь-якому приміщенні, незалежно від його форми і розміру.

Для співробітників розроблено дизайнерську форму у стилі смарт-кежуал: світла сорочка, жилетка, темно-сині джинси і червоні кеди. Магазин працюватиме щодня з 10:00 до 20:00.

Vodafone відкрив перший магазин в Україні

У день відкриття біля магазину Vodafone на площі перед Пасажем пройдуть святкові заходи.

З 11:00 очікуються виступи діджеїв і танцювальних команд, конкурси та вікторини з розіграшем брендованих сувенірів, зона Oculus rift з віртуальною реальністю, фотозони з аніматорами і професійними фотографами, а також релакс-зона з м'якими меблями, де можна погрітися, відпочити і зарядити смартфон.

Прийшов час запросити вас на відкриття першого магазину Vodafone в Україні! Приходьте 5 грудня на Хрещатик в 11:00 відзн...

Posted by Vodafone Ukraine on 4 грудня 2015 р.

Перші клієнти магазину зможуть взяти участь в акції "Подарунок за покупку" та отримати один із чотирьох подарунків від Vodafone: сумку, брелок, баф або рюкзак.

Як зазначається, Vodafone планує відкрити 22 фірмових магазини і 400 дилерських точок продажів до кінця 2016 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Vodafone встановить телефонні будки на вулицях п'яти міст України.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: