ua en ru

Влада ОАЕ очистять міста за допомогою патрульних дронів

Влада ОАЕ очистять міста за допомогою патрульних дронів Фото: безпілотний літальний апарат (GulfNews)

Організатором проекту виступило Міністерство контролю та утилізації відходів Дубая

Влада найбільшого в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) міста Дубай вирішила для боротьби за чистоту пляжів і майданчиків для кемпінгу взяти на озброєння дронів. Про це повідомляє GulfNews.

Як зазначається, незабаром безпілотники з установленими на їхньому облавку камерами робитимуть фотографії дрібних порушників, які кидають сміття у недозволених місцях, а також повідомляти про них правоохоронцям.


Організатором проекту виступило Міністерство контролю та утилізації відходів Дубая.

Спочатку відомство пропонувало використовувати дрони винятково на території смітників, оскільки місцевим комунальникам вкрай незручно здійснювати контроль за такими територіями.

Після того, як експеримент підтвердив свою ефективність, місцева влада вирішила відправити безпілотний патруль на пляжі та майданчики для кемпінгів. Наразі у його складі працює лише один дрон, проте надалі їхня кількість зростатиме.

"Гарна погода триматиметься ще як мінімум місяць, багато хто розіб'є намети в пустелі і почне робити барбекю на пляжі. Дрони заощадять час, бо вони зможуть за короткий термін діставатися куди потрібно і передавати нам дані та фотографії у високій дозвільній здатності", - заявив глава профільного міністерства Абдул Маджіл Саїфа Аль.

За словами чиновника, дрони будуть не тільки стежити за пляжами і пустелею, але й зможуть відстежувати вантажівки, які незаконно скидають сміття в недозволених місцях.

Як повідомлялося, Велика Британія проведе військові навчання НАТО з використанням бойових роботів.

Нагадаємо, раніше безпілотник ледь не завадив посадці пасажирського літака в паризькому аеропорту "Шарль де Голль".